آوریل 22, 2021

اکتبر؛ زمان شروع پروازهای رایان ایر به اوکراین

1 min read
رایان ایر که به عنوان بزرگ ترین شرکت هواپیمایی اروپا شناخته می شه، اوکراین رو...

رایان ایر که به عنوان بزرگ ترین شرکت هواپیمایی اروپا شناخته می شه، اوکراین رو در نقشه ی هوایی خود قرار داد و پرواز به طرف این کشور رو شروع کرد.

طبق اعلامیه ای که رایان ایر منتشر کرده، پروازهای این شرکت هواپیمایی به کشور اوکراین از ماه اکتبر شروع می شه. این شرکت هواپیمایی ارزون قیمت ایرلندی می خواد که ۸۰۰٬۰۰۰ مسافر رو به شکل هرساله به دو فرودگاه بزرگ اوکراین منتقل کنه.

رایان ایر، ۱۰ راه جدید هوایی رو از کیف به مقصد فرودگاه های بارسلون، براتیسلاوا (پایتخت اسلوواکی)، گدانسک (به لهستانی: Gdańsk، که در گذشته با نام آلمانی دانتسیگ (به آلمانی: Danzig) معروف بود و یکی از بندرهای مهم در شمال لهستان در کنار دریای بالتیکه)، کراکوف (لهستان)، فرودگاه استانستد لندن، پزنان (لهستان)، استکهلم، ویلنیوس (به لیتوانیایی: Vilnius؛ پایتخت و بزرگ ترین شهر لیتوانی)، ورشو و وروتسواف (لهستان) راه اندازی می کنه.

در کل، ۳۲ پرواز هفتگی از پایتخت اوکراین انجام می شه.

هم اینکه، رایان ایر پنج راه هوایی از لویو (Lviv)، شهری در غرب لهستان، راه اندازی می کنه که شامل پروازهایی به فرودگاه های دوسلدورف، کراکوف، استنستد لندن، ممنیگن (آلمان) و ورشو هستش.

کیف، پذیرای ۱۴ پرواز هفتگی از این شرکت هواپیمایی هستش. در نتیجه ی این پروازها، اوکراین به سی و ششمین کشور در نقشه ی مسیرهای هوایی رایان ایر تبدیل می شه.

مایکل اولیری، مدیر اجرایی رایان ایر در کیف، گفت:

رایان ایر مفتخره که ورود رسمی پروازهای ارزون قیمت به اکراین رو اعلام کنه.

این خبر پس از اون اعلام شد که طرح مشابهی در سال گذشته به شکل انجام نشده رها شد.

ولادیمیر اوملیان، وزیر امور پایه ای اوکراین، گفت:

ورود رایان ایر به اوکراین، مهم ترین اتفاق فضایی هوایی اکراین در طول ۲۰ سال گذشته س.

پروازهای بزرگ ترین شرکت هواپیمایی ارزون قیمت اروپا از فرودگاه بین المللی بوریسپیل (کیف) و فرودگاه بین المللی دانیلو هالیتسکی لویو (لویو) شروع می شن.

این اتفاق واسه اوکراینی ها، فرصتی واسه انجام سفری ارزون و راحت؛ واسه اوکراین، به معنی ی پیشرفت ی صنعت حمل و نقل هوایی و شبکه ی فرودگاه های منطقه ای؛ واسه بنگاه های تجاری، راهی به طرف یه بازار آزاد و رقابتی، همراه با قوانین بازی مساوی… و واسه گردشگران، به معنی پروازی با پایین ترین قیمت به اوکراین و کشف محیط، زیبایی و فرصت های کاری اینه.

امضای توافقنامه ی امروز، نشون دهنده تکمیل موفقیت آمیز مذاکراته . من به رایان ایر دوستانه شادباش می گویم و واسه این شرکت آرزو می کنم که در سال پیش رو، موفقیت های بیشتری در اوکراین به دست بیارن.

امروز، من هم به همراه میلیون ها اوکراینی خوشحالم.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

Copyright © All rights reserved. | Newsphere by AF themes.