آوریل 18, 2021

اپلیکیشن‌های لازم سفر به کربلا

1 min read
با نزدیک شدن به اربعین حسینی، خیلی از دوستداران و عاشقان امام حسین (ع) واسه...

با نزدیک شدن به اربعین حسینی، خیلی از دوستداران و عاشقان امام حسین (ع) واسه زیارت به طرف کربلا و حرم مطهر این امام می شتابند. اگه شمام خوشبختی سفر به کربلا در این اربعین رو دارین، در ادامه شما رو با چند اپلیکیشن انتخاب در مورد اربعین حسینی و سفر زائران پیاده به کربلا آشنا می کنیم که می تونید با به کار گیری اون ها، سفری بسیار راحت تر و کامل تر رو تجربه کنین. با سایت ما همراه باشین.

قبل از هر چیز اگه بار اوله که قصد عزیمت به این سفر مقدس رو دارین، بهتره اول با اطلاعات کامل و کلی این سفر آشنا شید. اگه مواردی مثل اینکه در این سفر به چی چیزایی مثل خوراک و پوشاک و وسایل نیاز دارید رو نمی دونین، یا حتی اگه برنامه ها و هدف های خاص خود رو دارین و نیاز به یه چک لیست دارین، تا هنگام سفر تموم موارد رو به شکل تند بررسی کنین، می تونید اپلیکیشن "همراه اربعین" رو یه دوست و همراه خوب واسه خود بدونین که بدون هیچ چشم‎داشتی، به طور رایگان همه این جزئیات رو در اختیار شما قرار می دهد. البته بخش های مهم دیگری هم مثل آموزش کلمات و جملات پرکاربرد عربی و… در این برنامه هست که در ادامه با اون آشنا میشین.

همراه اربعین

1 قصد سفر به هر جایی رو که داشته باشیم، معمولا در اولین نوبت همیشه در زمان بندی ها دچار مشکل می شیم طوری که دیرتر از چیزی که فکرش رو می کردیم به مقصد رسیده یا با کمبود بعضی وسایل و پیش نیاز ها روبه رو می شیم که به دلیل بی اطلاعی از اینکه شاید اینجور وسیله یا وسیله ای به دردمون بخوره از آوردن اون ها دوری کرده ایم. بخش اصلی "همراه اربعین" با پرداختن به این موضوع و آگاه کردن شما از اطلاعات عمومی لازم واسه این سفر مثل جدول پیشنهادی واسه زمان بندی پیاده روی و… و این که چه چیزایی ممکنه در طول این راه به کارتون بیاد می تونه به شما در بستن یه بار سفر بی مشکل کمک کنه. هم اینکه در طول سفرهایی که به بیرون از شهر یا کشور می روید بعضی احکام دینی مثل خوندن نماز دچار تغییراتی می شن که به وسیله بخش احکام موردنیاز در این برنامه، می تونید اطلاعات جامعی رو درباره ی طهارت و نماز شکسته یا جماعت و… بخونین. هنگام رسیدن به عراق هم شاید با مردم عربی زبون این کشور هم صحبت میشین که می تونید به وسیله بخش آموزش عربی در این برنامه، با پرکاربردترین جملات و کلمه های عربی و معانی اون ها آشنا شید تا بتونین در گفتگوهای احتمالی خود، موفق به ایجاد رابطه با افراد مقابل شید.

لینک دانلود اپلیکیشن


مهم ترین موضوعی که در این سفر موردنیاز شما هستش، دسترسی به نقشه ای دقیق و البته آفلاین از راه پیش رو بوده که بتونین این پیاده روی دراز مدت رو، از راه درست و دقیق طی کنین و به محض رسیدن به نجف و کربلای معلا هم بتونین در تند ترین زمان ممکن از موقعیت مکانی بخش های مختلفی مثل خیابون های نجف و کربلا، جای های مذهبی، مراکز درمانی و بهداشتی، استراحتگاه ها و هتل ها باخبر شید. البته بد نیس که در کنار این نقشه ی دقیق و همراه، یه مجموعه کامل هم از نوحه ها و صوت های مربوط به اربعین حسینی در اختیار داشته باشین که راه پیش رو رو، با گوش دادن به اون ها سپری کنین.

راهنمای زائران اربعین حسینی

2 اپلیکیشن "راهنمای زائران اربعین حسینی" با جمع بیاری اطلاعاتی بسیار کامل تو یه جای، تموم نیاز های احتمالی شما رو در این راه رفع می کنه. این اپلیکیشن دارای نقشه های دقیق و آفلاین از نجف و کربلاه و نقشه ی آفلاین جداگونه ای از مسیرهای موجود از طرف نجف تا کربلا هم در اون قرار گرفته شده. شما می تونید با به کار گیری این نقشه ها و موقعیت یاب گوشی خود، موقعیت فعلی خود رو به طور دقیق روی نقشه ببینین و با در نظر گرفتن نقشه ی آفلاین پیش رو، راه خود رو به درستی انتخاب کرده و به طرف کربلا راهی شید. نکته ی جالبی که در بخش مسیریابی هست امکان فرستادن موقعیت مکانی از راه پیام کوتاهه که می تونید اگر بنا به هر دلیلی از کاروان خود جا موندین یا راه رو گم کردین، با ارسال موقعیت فعلی خود به یکی از اعضای کاروان، دوباره به راه درست و هم گروهی های خود محلق شید. در نقشه های موجود در برنامه هم اماکن مختلفی مثل خیابون های مهم و اصلی نجف و کربلا، جای های مذهبی، مراکز درمانی و بهداشتی، استراحتگاه ها و هتل ها مشخص شده ان که می تونید با به کار گیری اونا، در زمان خود واسه مراجعه به اینجا ها صرفه جویی کنین. ادعیه ی صوتی هم دیگر بخش موجود در این برنامه س که با جمع بیاری نوحه ها و صوت های خوشگل و مربوط به اربعین، یه مجموعه ی کامل صوتی رو هم واسه شما به همراه داره.

لینک دانلود اپلیکیشن


اما موضوع دیگری که در طول راه شاید با اون روبه رو میشین، خوندن نمازه که هنگام مسافرت های شهری و کشوری و پا گذاشتن به جای ها و مسیرهای جدید، پیدا کردن جهت درست قبله به یه نگرانی ی مهم تبدیل می شه. اما نگران نباشین چون که موبایل هوشمند شما می تونه نقش یه قبله نما رو واسه شما اجرا کنه تا در هر جایی از راه پیش رو که بودین، بتونین به آسونی جهت درست قبله رو پیدا کنین. شاید واسه اقامه ی نماز، بعد از پیدا کردن جهت قبله، به اوقات شرعی مکانی که در اون هستین هم احتیاج پیدا می کنین تا بتونین نماز های خود رو سر وقت بخونین یا دست کم از قضاشدن اون ها جلوگیری کنین. اپلیکیشن "اون سو" به فکر این نیازای شما بوده و اپلیکیشنی رو واسه بر طرف کردن این نیاز به طور رایگان در اختیار شما قرار داده است.

اون سو

3 اپلیکیشن اندرویدی "اون سو" یه سری از وسایل جهت پیدا کنی قبله و… و هم اینکه اعلام اوقات شرعی شهرهای جور واجور در اختیار شما قرار خواهدداد که به کمک اون می تونید زمان هایی که به مسافرت های بیرون از شهر یا حتی کشور می روید، همیشه و همه جا از جهت درست قبله ی نماز، ساعت دقیق اذان و… با خبر باشین تا بتونین نمازهای خود رو اول وقت بخونین یا دست کم اگه به هر دلیلی به خوندن اول وقت اون نمی رسید، با باخبر شدن از زمان اذان بعدی، از قضاشدن نماز فعلی خود جلوگیری کنین. این اپلیکیشن شامل قطب نما واسه نمایش چار جهت اصلی و زاویه دقیق نسبت به شماله و اطلاعات جور واجور دیگری مثل طول و عرض جغرافیایی و ارتفاع از سطح دریا رو هم به آگاهی شما می رسونه. بخش اوقات شرعی اون هم به طور کامل از اذان صبح، بالا اومدن آفتاب، اذان ظهر، غروب آفتاب، اذان مغرب و نیمه شب شرعی شما رو آگاه می کنه. به وسیله این وسیله می تونید با انتخاب دستی یا خودکار شهری که در اون قرار دارین، اوقات شرعی رو برابر با جای فعلی خود دریافت کنین. آخرین ویژگی جذابی که قصد معرفی اون رو داریم هم وجود چار جهت پیش فرض از شهرهای نجف، کربلا، مشهد و قمه تا اگر خواهان خوندن دعایی به طرف نجف اشرف، حرم امام رضا یا… رو بودین هم با آگاهی دقیق از جهت درست، بتونین رو به جای مورد نظر دعای خود رو به زبون بیارین.

لینک دانلود اپلیکیشن


حالا که با اپلیکیشن اون سو هم آشنا شدید تقریبا تموم نیازای مذهبی که ممکنه در طول این سفر با اونا روبه رو شید، رفع شده است. اما طبیعتا در طول راه پیش رو و حتی واسه اقامت راحت تر به اپلیکیشن های دیگری هم احتیاج پیدا می کنین که در ادامه به معرفی بخشی از اپلیکیشن هایی که شک نداشته باشین در طول این سفر براتون کاربردی هستش، پرداخته ایم. مثلا شما در طول راه و حتی در زمان اقامت خود در خاک عراق، مطمئنا نیاز به یه راه ارتباطی ساده و البته ارزون واسه در تماس بودن با عزیزان خود هستین. از همین رو نصب کردن یه اپلیکیشن پیام رسانی آنلاین به چیزی لازم تبدیل می شه.

Line

4 شاید هر کاربری دست کم یه مورد رو در گوشی خود نصب داره. اما از اونجایی که این سفر به بیرون از کشوره و تایم اون هم تقریبا طولانی می شه، بهتره اپلیکیشنی همه فن حریف رو در گوشی خود نصب داشته باشین تا هر احتیاجی که در مورد ی رابطه آنلاین داشتین رو رفع کنه. تلگرام با وجود ویژگی های بی شمار، تماس صوتی و تصویری نداره و واتس اپ فقط از تماس صوتی برخورداره. در واقع بین اپلیکیشن های جاافتاده بین کاربران ایرونی فقط دو اپلیکیشن لاین و وایبر از هر سه امکان تماس متنی، صوتی و ویدئویی ساپورت می کنه که با وجود مشکلاتی که واسه وایبر پیش اومده است، الان بهترین و تنها انتخاب ممکن لاین هستش. این اپلیکیشن که یکی از پراستفاده ترین اپلیکیشن های ارتباطی آنلاین در ایرانه، علاوه بر ساپورت از پیام های متنی و استیکر، ایجاد تماس صوتی و ویدئویی رو هم در امکانات خود قرار داده تا بتونین حتی با اینترنت سیم کارت هم با عزیزان خود تماس های ویدئویی یا صوتی برقرار کنین. با وجود اینکه امکاناتی مثل رومینگ و… در اختیار کاربران قرار می گیره، با این حال هزینه ی به کار گیری رابطه های آنلاین شدیدا کمتر و به صرفه تر هستش. کافیه اپلیکیشن لاین رو از لینک های پایین دانلود کنین و در گوشی خود و دیگه آدمایی که قصد تماس با اون ها رو دارین، نصب کنین.

لینک دانلود اپلیکیشن


حرف از رابطه های آنلاین که می شه دوباره به این نکته که اینترنت بخشی حذف نشدنی از زندگی آدم ها شده، اطلاع کامل پیدا می کنیم. شاید شمام در طول راه دانشگاه یا محل کار خود اینترنت سیم کارت رو فعال کرده و سایت های موردنظرتان رو مرور می کنین. راه پیش روی زائرین هم از فاصله بسیاری برخورداره طوری که ممکنه واسه بر طرف کردن خستگی، باخبر شدن از اخبار روز و… نیاز به مرور وب سایت های مشخصی داشته باشین. اگه فکر می کنین که اینجور امکانی در طول این راه به کارتون میاد، پس به یه مرورگر خوب و کاربردی احتیاج دارید که توانایی فشرده سازی دیتا و در نتیجه مصرف کمترین حجم ممکن رو داشته باشه تا هزینه ی به کار گیری این خدمات واسه شما به کمترین حد ممکن برسه. پیشنهاد ما در این مورد، مرورگر محبوب Operaه.

Opera browser

5 Opera browser یکی از بهترین مرورگر های موبایله که با در نظر گرفتن وجود بعضی ویژگی های منحصربه فرد در اون، می تونه به عنوان بهترین مرورگر واسه سفرها هم به حساب بیاد. مرورگر Opera browser از امکانات بی تعدادی برخورداره که می تونید با نصب اون از این ویژگی ها به کار گیری کنین. اما دلیلی که اون رو به عنوان مرورگر پیشنهادی واسه این سفر معرفی کردیم، 3 ویژگی متفاوت اینه که به اون ها می پردازیم. مهم ترین ویژگی این مرورگر، وجود حالتی با عنوان Off-Roadه که با فشرده سازی حجم دیتاهای دریافتی، علاوه بر افزایش خیره کننده سرعت بارگذاری سایت ها، باعث صرفه جویی در دیتای مصرفی هم می شه طوری که در خیلی از مواقع حجم وب سایت دریافتی رو به کمتر از نصف حجم اصلی اون می رساند. ویژگی دوم هم امکان خاموش کردن بارگذاری تصاویر وب سایت هاس. با خاموش کردن این امکان، تموم وب سایت هایی که به اون ها سر میزنین بدون بارگذاری تصاویر به نمایش در بین که این ویژگی می تونه ساعت ها وبگردی رو با کمترین هزینه ی ممکن به همراه داشته باشه چون که در واقع تنها متن هایی که از حجم فوق العاده کمی دارن به وسیله شما دریافت می شن. البته این ویژگی در چند مرورگر دیگه هم هست ولی مزیت این مرورگر، نمایش یه کادر رنگی به جای عکس ها و در نتیجه نبود به هم ریختگی قالب وب سایت هاس که در مرورگرهای دیگه، یه نقطه ضعف به حساب می آید. ویژگی آخر و سومی که واسه انتخاب این برنامه مورد توجه مائه، امکان ذخیره ی آفلاین صفحاته. این امکان شاید در طول سفر کاربرد خاصی نداشته باشه اما با صرف کمی حوصله، می تونید قبل از شروع سفر، وب سایت های بسیاری رو مثل داستان ها، اخبارها، نقد و بررسی ها و… رو واسه مطالعه ی آفلاین ذخیره کنین تا در طول راه حتی جای هایی که رابطه اینترنتی در اون ها ممکن نبود هم بتونین با مطالعه ی این سایت های از پیش ذخیره شده، خود رو مشغول کنین.

لینک دانلود اپلیکیشن


از اونجایی که همراه با کاروان های بسیاری به طرف مقصد راهی میشین، احتمال گم کردن راه به صفر می رسد و از اونجایی که معمولا هر کاروان یه راهنما داره، شما رو از بهترین و تند ترین راه ممکن راهنمایی می کنه. با این حال موارد بسیار دیگری ممکنه پیش بیاد که در طول راه، یا حتی هنگام اقامت خود در خاک عراق نیاز به پیدا کردن آدرسی خاص رو داشته باشین یا در حالتی دیگه دنبال تند ترین راه سواره یا پیاده به طرف جای های مذهبی یا اقامتی در شهر کربلا و… باشین. همین چند خط کافیه تا فهمیده که داشتن یه اپلیکیشن مسیریاب اگه لازم نباشه، خالی از لطف نیس که واسه این مورد، یکی از بهترین و کامل ترین اپلیکیشن های مسیریاب یعنی Google Maps رو واسه شما انتخاب کرده ایم.

Google Maps

7 Google Maps علاوه بر حالت آنلاین، امکان دانلود نقشه ی شهرها و کشورها رو هم در خدمت کاربران قرار داده تا بتونین با دانلود اون ها، فقط با کمک دستگاه GPS و بدون نیاز به رابطه اینترنتی، نقشه ی محل اقامت خود رو ببینین و از امکانات جور واجور اون مثل مسیریابی های پیاده و سواره، بیشترین به کار گیری رو ببرین. اگر نگران رابطه اینترنتی خود در طول راه هستین، می تونید قبل از اعزام، اقدام به دانلود نقشه ی آفلاین نجف و کربلا کنین تا در طول سفر قادر به به کار گیری ی آفلاین از نقشه ی راه خود باشین. واسه به کار گیری این برنامه کافیه تا وقتی که GPS گوشی روشنه به اون وارد شید و نام مقصد خود رو جستجو کنین. Google Maps اول به جای پیدا کنی و تعیین موقعیت دقیق شما در نقشه می پردازه و بعد بعد از جستجوی مقصد دلخواه، بهترین راه رو در حالت های پیاده و سواره در اختیار شما قرار می دهد تا بتونین بدون مشکل و حتی نیاز به یه راهنما، راه خود رو به طرف مقصدهای دلخواه طی کنین. نمایش نقشه ها به شکل دو بعدی و سه بعدی، جهت پیدا کنی و ترسیم راه پیشنهادی، جستجوی جای های مورد نظر، علامت گذاری نقاط موردعلاقه روی نقشه، راهنمای صوتی و… از دیگر ویژگی های این اپلیکیشن به حساب می آیند.

لینک دانلود اپلیکیشن


تا الان اپلیکیشن هایی رو به شما معرفی کردیم که همه انگار ممکنه در این سفر به عنوان یه اپلیکیشن نیاز به حساب بیان. اما کمی هم به سراغ سرگرمی ها بریم چون که در طول این راه طولانی، طبیعتا وجود اپلیکیشن هایی که در زمان استراحت یا حتی موقع پیاده روی کمی افراد رو سرگرم کنه، خالی از لطف نخواد بود. منظورمون تلویزیون و تماشای آنلاین کانال های اینه که در چند سال گذشته به لطف گسترش اینترنت های سریع، امکان تماشای همه کانال های موجود رو از هرکجای دنیا و فقط با یه رابطه اینترنتی ممکن کرده.

Telewebion

8 اپلیکیشن های بسیاری در مورد ی ارائه ی کانال های صدا و سیمای ایران به شکل اینترنتی فعالیت دارن اما Telewebion به چند دلیل مهم که در ادامه اون ها رو میگیم، بهترین انتخاب ممکن در مورد ی تماشای آنلاین تلویزیونه. مهم ترین ویژگی Telewebion امکان انتخاب کیفیت پخش و برخورداری از کیفیت 100kه که به شما امکان مشاهده ی بدون قطعی کانال دلخواه رو حتی با کمترین سرعت های موجود هم میده. با وجود اینکه این کیفیت کمترین سطح کیفی در این اپلیکیشنه، تماشا کردن و گوش دادن به برنامه های آنلاین رو با کیفیت قابل قبولی ممکن کرده که نگفته نمونه اینترنت های 3G و 4G سیم کارت ها می تونن خیلی راحت بالاترین کیفیت های موجود در Telewebion رو هم پخش کنن. با این حال اگه حس کردین که در تماشای کانال ها قطعی هست یا حتی تمایل داشتین که حجم کمتری رو در تماشای آنلاین کانال ها به کار گیری کنین، می تونید از کیفیت های پایین تر مثل 100k به کار گیری کنین. مورد دیگری که باعث شد این اپلیکیشن رو به عنوان بهترین برنامه ی پخش آنلاین انتخاب کنیم، امکان دسترسی به مجموعه ساعتی برنامه های پخش شده طوری که می تونید برنامه ی پخش شده در روزای گذشته رو هم فارغ از زنده بودن یا نبودن برنامه ی مورد نظر ببینین. علاوه بر اینکه همه امکانات گفته شده به شکل به طور کامل رایگان در اختیار شما قرار می گیرن.

لینک دانلود اپلیکیشن


همونطور که تا به اینجای مقاله در جریان قرار گرفتین، به کار گیری نصف از اپلیکیشن های معرفی شده نیازمند رابطه اینترنتی هستن که طبیعتا نمی توان توقع داشت که تموم افراد موجود در کاروان از این رابطه برخوردار باشن. در این مواقع شما می تونید با اشتراک گذاری اینترنت سیم کارت خود، اون دسته از دوستانتون که از اینترنت همراه برخوردار نیستن رو به وسیله اینترنت سیم کارت خود، به شبکه ی جهانی وصل کنین. کافیه تا با به کار گیری هات اسپات گوشی، اینترنت خود رو به اشتراک بذارین تا دیگه کاربران با روشن کردن وای فای خود، به گوشی شما وصل شده و از اینترنت شما به کار گیری کنن.

FoxFi

9 هات اسپات ها یکی از مفیدترین بخش های کاربری گوشی های موبایل هستن که به کمک اون می تونید اینترنت سیم کارت خود رو به وسیله وسیله وای فای با دوستای خود به اشتراک بذارین. تصور کنین که بسته ی اینترنتی ایرانسل، همراه اول یا رایتل رو خریداری کرده اید و حالا می تونید با فعال سازی هات اسپات، گوشی خود رو به یه مودم وای فای همراه تبدیل کنین و اینترنت سیم کارت رو به شکل یه مودم اینترنتی به اشتراک بذارین تا تموم گوشی ها و دستگاه ها بتونن از اینترنت شما به کار گیری کنن. FoxFi یکی از معروف ترین و شناخته شده ترین اپلیکیشن های موجود در این زمینه س که بدون نیاز به روت بودن گوشی می تونه با مدیریت کامل روی این بخش، بالاترین بهره وری رو در اختیار شما بذاره. به وسیله این برنامه می تونید روی اتصال ها مدیریت داشته باشین و دستگاه هایی که به مودم هات اسپات شما وصل شده ان رو ببینین و به امکاناتی مثل قطع اتصال یوزرهای وصل شده دسترسی داشته باشین. هم اینکه می تونید با گذاشتن رمز عبور روی هات اسپات، از اتصال دستگاه های ناشناس دوری کنین. بسته به مدل گوشی، تعداد دستگاه های قابل اتصال به هات اسپات مختلفه و برد اون هم به قدرت وای فای گوشی بستگی داره. اینترنت اشتراک گذاری شده بین تموم کاربران تقسیم می شه؛ از همین رو طبیعتا باید انتظار افت سرعت رو در صورت اتصال دستگاه های دیگه داشته باشین.

لینک دانلود اپلیکیشن


آخرین اپلیکیشنی که قصد معرفی اون رو داریم، انگار یه ساپورت واسه باقی موندن اپلیکیشن های قبلی به حساب می آید. اگه فرض رو بر اون بگیریم که تموم اپلیکیشن های قبلی رو در گوشی نصب کرده اید و قصد به کار گیری اون ها رو در طول راه دارین، شک نداشته باشین با مشکل کمبود باتری روبه رو میشین و از اونجایی که راه پیش رو هم بسیار طولانی مدت هستش، احتمال اینکه باتری شما در این راه تموم شه خیلی زیاده. از همین رو وجود اپلیکیشنی که در صرفه جویی مصرف باتری کمک حال شما باشه چیزی لازم هستش. با اینکه بسیاری فکر می کنند که این اپلیکیشن ها تاثیر خاصی در مصرف باتری ندارن اما بدون شک فعالیت چند ساعته ی اون در طول راه، خالی از لطف نخواد بود و تاثیر زیادی رو در مصرف باتری می ذاره.

Battery Doctor

10 Battery Doctor اپلیکیشنیه که در بالا لیست محبوب ترین ها قرار گرفته و این موضوع هم به دلیل تاثیر عالی و امکانات جانبی جالبیه که این اپلیکیشن در اختیار شما قرار می دهد. یکی از باحال ترین امکاناتی که این اپلیکیشن در اختیار شما قرار می دهد، شارژ کردن گوشی در سه مرحله ی اختصاصیه که با روش ای تخصصی، باتری شما رو به بهترین راه ممکن شارژ می کنه که همین موضوع باعث دووم بیشتر باتری و دیرتر خالی شدن اون می شه. امکان مدیریت روی برنامه ها و مشاهده ی چگونگی ی مصرف اون ها از باتری هم امکان فوق العاده ی دیگه ایه که به شما کمک می کنه تا اپلیکیشن های پرمصرف خود رو شناسایی ومبادرت به حذف یا Stop اون ها کنین. هم اینکه در این برنامه امکانی واسه مدیریت برنامه هایی که هنگام روشن شدن گوشی به طور خودکار اجرا می شن، در نظر گرفته شده که می تونید با به کار گیری اون، اپلیکیشن های بدون به کار گیری ای که پشت زمینه ی گوشی شروع به کار می کنن رو از این لیست خط بزنین. غیرفعال کردن برنامه های غیر لازم که باعث مصرف بیشتر از اندازه ی باتری می شن، پایان دادن به اپلیکیشن ها با Task Killer قوی، متوقف کردن برنامه ها هنگام خاموش شدن صفحه، نمایش زمان دقیق تا شارژشدن باتری، سیستم شارژ ۳ مرحله ای، کنترل روشنایی، مدیریت CPU، نمایش دمای باتری و ساپورت از دو پلت فرم اندروید و آی اون اس از امکاناتی هستن که به هر چی محبوب تر شدن این اپلیکیشن کمک زیادی کرده ان.

لینک دانلود اپلیکیشن

نکته ی مهم: طبق مقاله ها و لیست های منتشر شده، اپلیکیشن های پایین بیشترین حجم مصرفی رو از باتری موبایل ها دارن. پس پیشنهاد می کنیم اگه به این اپلیکیشن ها در طول سفر خود نیاز ندارین، حتمامبادرت به حذف یا غیرفعال کردن اون ها کنین چون که این برنامه ها حتی در صورت نبود اجرا هم پشت زمینه ی گوشی مشغول فعالیت بوده و باتری شما رو مصرف می کنن. 11 جفت و جور شده در سایت ما

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

Copyright © All rights reserved. | Newsphere by AF themes.